Lepší prostředí pro děti

11.09.2014 14:53

VENUS DO ŠKOL

V poslední době se často realizuje zateplování budov, a to i veřejných, jako jsou školy. Zateplením se dosáhne snížení tepelných ztrát, avšak málokdo si uvědomí, že se tím také zruší přirozené větrání budov. Následkem toho je v budovách „vydýchaný vzduch“, který má negativní vliv na lidské zdraví.

Společně s naším distributorem v České republice a na Slovensku, společností Multi-VAC, jsme proto připravili projekt „Venus do škol“, který má nabídnout ředitelům školských zařízení alternativu, jak zabránit zbytečnému větrání v zateplených budovách, ale dosáhnout potřebné kvality vzduchu. Rekuperační jednotka VENUS je optimálním řešením špatné kvality vzduchu, protože místnost provětrává a zároveň pomocí vysoce efektivního rekuperátoru minimalizuje tepelné ztráty. Samozřejmostí je čištění vzduchu přes účinné filtry. Výsledkem je snížení hladiny CO2, který má prokazatelně negativní vliv na lidský organismus.

Tato akce vychází z poznatků získaných při reálné instalaci na Základní škole Květnového vítězství v Praze. Ve spolupráci s Ústavem techniky prostředí FS ČVUT proběhla měření, která potvrdila, že rekuperační jednotka VENUS dokázala významně zlepšit hodnoty CO2, čímž došlo k výraznému zlepšení prostředí, ve kterém žáci tráví průměrně šest hodin denně.

Pro více informací o tomto projektu navštivte web www.venusdoskol.cz nebo kontaktujte našeho distributora, společnost Mulit-VAC, na webu www.multivac.cz.2VV s.r.o.

Fáblovka 568 Tel.: +420 466 741 811
  533 52 Pardubice Fax: +420 466 265 442
  Czech Republic E-mail: 2vv@2vv.cz

IČO: 62065467
DIČ: CZ62065467
vedena u Krajského soudu v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 7642

Chcete se stát našim autorizovaným partnerem?
Jste projektant, montážní firma či potencionální distributor?

Chci se stát autorizovaným partnerem

Kudy k nám

© 2018, 2VV s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑