Vize společnosti 2VV s.r.o.

Naše společnost se od svého vzniku v roce 1995 zařadila mezi významné evropské výrobce vzduchotechniky (HVAC). Zákazníci z celého světa nás znají jako výrobce vzduchových clon, rekuperačních jednotek (HRU) a dalších produktů, které pomáhají zkvalitňovat vnitřní prostředí budov. Naše výrobní filozofie zůstává již po léta stejná. Chceme vytvářet inovativní vzduchotechniku, která usnadňuje lidem život a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí.

Cestou inovací a špičkového klientského servisu

Málokterý obor lidské činnosti prošel v posledních letech takovými změnami jako vzduchotechnika. Klimatizované budovy zlepšují naše pracovní prostředí, usnadňují nám nakupování a čerpání služeb. Stále silnější tendence k energetické efektivitě firem, veřejných institucí i domácností vedla k širokému rozšíření rekuperační technologie. Ve společnosti 2VV s.r.o. jsme hrdí na to, že svým inovativním přístupem přispíváme k tomuto bouřlivému vývoji a klientům můžeme vždy poskytnout ta nejpokročilejší řešení, která náš obor nabízí.

Od samého počátku investujeme do výrobních technologií a technického zázemí. Proto se dnes můžeme pochlubit jedním z nejmodernějších závodů na trhu, který snese srovnání s celoevropskou konkurencí. Dobře ale víme, že seberozvinutější technologie nemají význam bez nadaných lidí, kteří je umějí využít. Proto zaměstnáváme nejkvalifikovanější specialisty z oboru a rozvoji našeho týmu věnujeme maximální pozornost. Sledujeme celosvětové trendy, aktivně se účastníme největších oborových výstav a konferencí, vzděláváme se a hledáme příležitosti, jak naše odvětví posunout vpřed.

Stěžejními hodnotami při vývoji nových produktů ve společnosti 2VV jsou vysoká funkčnost a originalita. Naši klienti se tak mohou spolehnout na to, že od nás vždy dostanou špičkové řešení s vysokou užitnou hodnotou. To ale není vše. Bez spokojených zákazníků by naše snažení nemělo smysl, a proto neinvestujeme energii pouze do „studených“ technologií, nýbrž i do profesionálního klientského servisu. K našim obchodním partnerům a jejich potřebám přistupujeme zcela individuálně a věnujeme jim maximální péči.

Ve společnosti 2VV s.r.o. pomáháme lidem. Vyrábíme zařízení, která zlepšují život v kancelářích, obchodech i domácnostech, snižují náklady na provoz budov a navíc přispívají k ochraně životního prostředí. Věříme, že tato dlouhodobá vize má smysl. Budeme rádi, když se k nám připojíte!

                               


Pojď pracovat do 2VV!

Nabízíme pracovní příležitosti pro zkušené pracovníky i absolventy. Více informací o volných místech naleznete zde.


Sdílejte na sítích

2VV s.r.o.

Fáblovka 568 Tel.: +420 466 741 811
  533 52 Pardubice Fax: +420 466 265 442
  Czech Republic E-mail: 2vv@2vv.cz

IČO: 62065467
DIČ: CZ62065467
vedena u Krajského soudu v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 7642

Chcete se stát našim autorizovaným partnerem?
Jste projektant, montážní firma či potencionální distributor?

Chci se stát autorizovaným partnerem

Kudy k nám

© 2019, 2VV s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑