Vzduchotechnika pro obchody a fast foody

Standesse

STANDESSE

Mimořádně výkonná a vzhledově velmi atraktivní komfortní vzduchová clona pro použití v reprezentativních prostorách jako jsou finanční domy, banky, luxusní obchody, obchodní centra a administrativní budovy s doporučenou instalační výškou do 5 m.

Finesse

FINESSE

Diskrétní a výkonná vzduchová clona určená k umístění do podhledů pro vstupní reprezentativní prostory bank, finančních domů, luxusních butiků a obchodních domů a letištních hal s doporučenou instalační výškou do 5 m.

Essensse

ESSENSSE NEO

Základní vzduchová clona se širokým spektrem použití v komerčních aplikacích jako obchody, restaurace, kavárny, kancelářské budovy a  výrobní haly s doporučenou instalační výškou do 4 m.

Basic

BASIC

Vzduchová clona pro malé otvory s požadavky na přímý proud teplého vzduchu pro použití v rychlých občerstveních, drive-in restauracích, benzínových stanicích a vrátnicích s doporučenou instalační výškou do 1,5 m.

XS-FLAT

ALFA 95 FLAT

Podstropní rekuperační jednotka určená pro aplikace v komerčních interiérech jako jsou obchody, kanceláře, kavárny, restaurace a sportovní centra.

 

 

ALFA COMFORT 2VV

ALFA COMFORT

Vysoce účinná větrací jednotka pro větrání místností a ohřev vzduchu se širokým komerčním využitím v kancelářích, obchodech, kavárnách, restauracích a sportovních zařízeních.

SPH

SPH

Kompaktní výkonná jednotka určená pro vytápění dílen, výrobních hal a skladových prostor průmyslových objektů.Sdílejte na sítích

2VV s.r.o.

Fáblovka 568 Tel.: +420 466 741 811
  533 52 Pardubice Fax: +420 466 265 442
  Czech Republic E-mail: 2vv@2vv.cz

IČO: 62065467
DIČ: CZ62065467
vedena u Krajského soudu v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 7642

Chcete se stát našim autorizovaným partnerem?
Jste projektant, montážní firma či potencionální distributor?

Chci se stát autorizovaným partnerem

Kudy k nám

© 2019, 2VV s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑