2VV na cestě po světových výstavách

20. května 2019

Prezentace v rámci významných výstav po celém světě jsou nezbytnou součástí marketingu firmy 2VV. Ať už se jedná o Německo, Itálii, Čínu nebo Ukrajinu, 2VV je pravidelným účastníkem hlavních akcí v oboru.

Mezi květnové zastávky patřila výstava ISH 2019 v čínském Pekingu ve spolupráci s firmou Guoan Heating a výstava VVS v dánském Odense, kde jsou 2VV produkty tradičně prezentovány na stánku dlouholetého partnera firmy Air Connection.

V Číně byla představena novinka z řady rezidenčních rekuperačních jednotek DAPHNE se zcela novým designem. Zástupcem komerčního segmentu byla jednotka ALFA 95, která dle reakce návštěvníků patří mezi jedničku ve své třídě. V dánském Odense byla prezentována jednotka WHISPER AIR, která sklízí na tamním velmi náročném trhu úspěch, stejně jako vytápěcí jednotky SAVANA s energeticky úspornými EC motory. Důkazem úspěchu jednotky WHISPER AIR byl její prodej ihned první den výstavy.

Čínou a Dánskem výstavy pro tento rok ovšem nekončí. Další zastávkou je ukrajinský Aquatherm a po letní přestávce i další evropské výstavy.

Průvodce
portfoliem

Přečtěte si, jak fungují dveřní clony, teplovzdušné vytápěcí jednotky, větrací a rekuperační jednotky.

Přidejte se
do našeho týmu

Nastartujte kariéru ve firmě, která vyrábí vzduchotechniku pro celý svět. Pojďte za lepším, pojďte do 2VV!

Technický
katalog

Stáhněte si technický katalog a prohlédněte si všechny naše produkty pohodlně na jednom místě.

Kontakt

2VV s.r.o., Fáblovka 568
533 52 Pardubice
Czech Republic

IČ: 62065467
DIČ: CZ62065467

Vedená u Krajského soudu
v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 7642