O společnosti 2VV
O společnosti 2VV
O společnosti 2VV

Vyrábíme vzduchotechniku pro celý svět

Už čtvrtstoletí navrhujeme a vyrábíme vzduchotechniku, která zkvalitňuje vnitřní prostředí a přispívá k ochraně přírody. Máme obchodní zastoupení na všech kontinentech kromě Antarktidy a dlouhodobě si držíme pozici dvojky v segmentu dveřních vzduchových clon na evropském trhu. Naším dalším významným výrobním artiklem jsou rekuperační jednotky, které si rovněž vydobyly mezinárodní renomé. Jsme hrdí na to, že výrobky 2VV zlepšují lidem život po celém světě.
Historie a současnost

Od rodinné firmy k pozici světového výrobce

Vznikli jsme v roce 1995 jako rodinná firma, která z malého východočeského výrobce vzduchotechniky vyrostla v hráče světového významu. Jsme sebevědomá společnost s jasným cílem vyrábět účinná, úsporná a tichá zařízení, která vám zajistí komfort s minimálními náklady na provoz. Inovativní vzduchotechniku sami vyvíjíme, sami navrhujeme, sami testujeme a sami vyrábíme.
Máme k tomu jedno z nejmodernějších pracovišť u nás a tým těch nejlepších specialistů. Aktivně spolupracujeme s odbornými instituty v oblasti vzduchotechniky, pravidelně vystavujeme na nejvýznamnějších oborových akcích, to vše s cílem čerpat aktuální trendy a navazovat nové kontakty.

1995

rok založení

180+

zaměstnanců

7000

m2 výrobní
a skladovací plochy

45

zemí světa
Filozofie firmy

Špičkové produkty i zákaznická péče

Díky tomuto unikátnímu přístupu splňují naše produkty ta nejpřísnější kvalitativní a legislativní kritéria, jsou vysoce funkční a zároveň zaujmou originálním designem. Vystupují tak z řady srovnatelných výrobků na trhu a přinášejí zákazníkům znatelně vyšší přidanou hodnotu.

V neposlední řadě pak naši zákazníci oceňují péči, kterou jim věnujeme. S odběrateli vytváříme dlouhodobá partnerství a důsledně dbáme na to, aby ke špičkovým produktům dostali vždy také perfektní servis.

Vize

“Chceme se zařadit mezi tři přední výrobce vzduchových clon a mezi pět největších výrobců kompaktních větracích jednotek na světě. A uděláme maximum, abychom si tyto pozice udrželi. Naší vizí je vybudovat celosvětově významnou značku, která se stane symbolem pro vytváření kvalitního prostředí. Takového, jež prospívá životu lidí i zvířat.”

Mise

“Patříme mezi stabilní evropské vývojáře, producenty a dodavatele vzduchotechnických výrobků. Na světové trhy přinášíme vlastní know-how vtisknuté do inovativních a kvalitních produktů. To se nám daří hlavně díky týmu kreativních a vysoce erudovaných specialistů, vlastní laboratoři a profesionálnímu vedení.”

Kontakt

2VV s.r.o., Fáblovka 568
533 52 Pardubice
Czech Republic

IČ: 62065467
DIČ: CZ62065467

Vedená u Krajského soudu
v Hradci Králové,
oddíl C, vložka 7642